۲۰ خرداد ۱۳۹۹
خرداد ۲۰, ۱۳۹۹

عمل بینی گوشتی

خرداد ۲۰, ۱۳۹۹ ۰ دیدگاه

عمل بینی گوشتی

در گذشته عمل بینی تنها به روش سنتی و کاهشی انجام می گرفت و از آن جاییکه بینی های گوشتی از غضروف های ضعیف برخوردار هستند لذا عمل بینی گوشتی با دشواری های بسیاری مواجه بود.

اما امروزه با تجلی تکنیک ها و متدهای جدیدی مثل عمل بینی تقویتی می توان با استفاده از غضروف های نواحی دیگر بدن مثل گوش ، نتایج عمل بینی های گوشتی را نیز با موفقیت و رضایت بالا به انجام رسانید.

عمل بینی گوشتیعمل بینی گوشتی مردانه
همانطور که می دانید عمل رینوپلاستی از انواع عمل های زیبایی بسیار پرمخاطب می باشد که بر طبق آمارها حدود یک سوم این مخاطبین را مردان تشکیل داده اند.

آقایان نیز ممکن است به دلایل مختلف نسبت به انجام عمل رینوپلاستی تمایل نشان دهند که در اغلب موارد تنها به جهت رفع ایرادات بینی بوده و معمولا خواستار یک دماغ بی عیب و متناسب با صورتشان می باشند.

نکته ای که جراح بینی با تجربه نسبت به آن توجه دارد این است که یک بینی مردانه نباید به گونه ای تغییر یابد که کوچک شده و ظرافت بینی زنانه را پیدا کند.

با توجه به موار د ذکر شده در ارتباط با حساسیت عمل بینی های گوشتی و همچنین عمل بینی مردانه لذا آقایانی که دارای بینی های گوشتی هستند ، برای دستیابی به یک نتیجه مطلوب و قابل قبول باید نزد جراح بینی بروند که در زمینه عمل بینی گوشتی مردانه بسیار مهارت داشته و تجربه عمل بینی گوشتی را در موارد متعدد دارا باشد.

عمل بینی گوشتی فانتزی
برای ایجاد یک بینی فانتزی جذاب باید تیغه بینی به منظور ایجاد قوس از استحکام کافی برخوردار بوده و پوست نیز دارای ظرافت باشد تا بتواند تغییرات به وجود آمده و تراش ایجاد شده را به خوبی نمایان کند. از این رو عمل بینی گوشتی فانتزی از نتایج خوشایندی بهره‌مند نخواهد بود.

عمل بینی گوشتی بدون جراحی
عمل بینی گوشتی با لیزر و بدون بیهوشی تنها یک تیزر تبلیغاتی وسوسه انگیز و اغوا کننده برای افرادی است که نسبت به انجام عمل بینی احساس ترس دارند. اما مطلبی که باید مورد توجه این افراد قرار گیرد این است که ایجاد تغییر و اصلاحات بر روی اسکلت بینی تنها از طریق عمل بینی مقدور بوده و در حال حاضر هیچ روش دیگری در این زمینه کارآمد نخواهد بود. بنابراین تنها گزینه پیش رو به جهت برطرف نمودن ترس از عمل بینی ، انتخاب مجرب ترین و بهترین جراح بینی می باشد.

عمل بینی گوشتی
عمل بینی گوشتی

هزینه عمل بینی گوشتی
به منظور اطلاع یافتن از هزینه عمل بینی گوشتی باید حتما به متخصص و جراح گوش و حلق و بینی مراجعه نموده و نزد وی معاینه شوید. پس از مشاوره با پزشک می توانید نسبت به هزینه عمل بینی آگاهی یابید.

اقدامات قبل از عمل بینی گوشتی
به طبع افرادی که قصد انجام جراحی بینی خود را دارند ، در اولین قدم باید به دنبال بهترین جراح بینی باشند. مهارت و دقت بالای جراح تاثیر مستقیم در نتیجه عمل داشته و به همین دلیل از اهمیت بالایی برخوردار است.

موارد زیر را به جراح بینی خود اطلاع دهید :

انتظارات خود از نتیجه جراحی بینی
مشکلات ظاهری یا تنفسی بینی خود
حساسیت های دارویی
سابقه بیماری
انجام عمل در یک سال گذشته
تحت درمان بودن با دارو های به خصوص
از دو هفته پیش از عمل خود از انجام اقدامات زیر خودداری نمایید :

استعمال دخانیات ( دخانیات اکسیژن رسانی به خون را با مشکل مواجه می کند. )
مصرف نوشیدنی های حاوی الکل ( سبب گشاد شدن رگ های خونی می شود. )
استفاده از دارو های منعقد کننده خون ( این دارو ها احتمال خون ریزی را افزایش می دهند. )
عمل بینی گوشتی
عمل بینی گوشتی

سایر اقدامات قبل از جراحی بینی :
پس از جراحی بینی ، حداقل تا دو ماه استفاده از عینک ممنوع می باشد. بنابراین به افراد عینکی توصیه می شود که پیش از عمل نسبت به تهیه لنز تماسی طبی اقدام کنند.
کلیه آزمایشات لازم را انجام دهید و نتیجه آن را در اختیار جراح بینی خود بگذارید.
از یک هفته پیش از عمل از مایعات و مواد مغذی بیشتری استفاده کنید.
قبل از عمل استحمام کرده تا بدن از هرگونه آلودگی پاک شود.
شب قبل از جراحی بینی ، شام سبکی میل کنید و از ۸ ساعت پیش از آن از خوردن و آشامیدن خودداری نمایید.
آقایان حتما ریش و سبیل خود را اصلاح کنند. خانم ها هم از داشتن لاک ، زیور آلات و آرایش خودداری نمایند.
کمی قبل از ساعت تعیین شده و به اتفاق حداکثر یک همراه در محل جراحی حضور داشته باشید.
مدارک پزشکی و شناسایی را با خود بیاورید.